Oferta

W naszej ofercie znajdą Państwo markowe produkty, sprawdzonych i uznanych producentów:

Domowe i hobbystyczne hafciarki   http://szycie.info.pl/pic/wizytowki/produkty/photo/2.jpg

Idealne rozwiązanie dla osób, pragnących w swoim domowym zaciszu ozdobić oryginalnie swoje ubrania. Hafciarka komputerowa jest idealnym rozwiązaniem do wykonywania własnych, niepowtarzalnych wzorów.
W swojej ofercie posiadamy domowe hafciarki i hobbystyczne maszyno-hafciarki różnych producentów np: BERNINA Chicago 7, BERNINA DECO 340

 

Przemysłowe hafciarki komputerowe

Haft komputerowy staje się u nas coraz bardziej popularny. Ozdoby wykonane za jego pomocą są trwałe i odporne na warunki atmosferyczne czy też częste pranie. Idealnie sprawdza się jako reklama na różnego rodzaju koszulkach, bluzach lub ręcznikach.

Oferowane przez nas maszyny do haftu komputerowego to nie tylko zwykłe hafciarki komputerowe, ale także wielofunkcyjne "Kombajny": Multi-Hafciarki. Posiadają one oprócz możliwości szycia i haftowania także nowe rozwiązania takie jak: CutWork, PaintWork lub CrystalWork.

W Naszym Sklepie można zobaczyć takie modele jak: Multi-Hafciarka BERNINA B500, Multi-Hafciarka BERNINA B700 i wiele innych maszyn typu hafciarka komputerowa czy Profesjonalna Multi-Hafciarka.


 

Domowe maszyny do szycia   http://szycie.info.pl/pic/wizytowki/produkty/photo/3.jpg

W sklepie posiadamy ogromny wybór maszyn do szycia przeznaczonych do domu oraz dla osób zaczynających swoją przygodę z szyciem na maszynie . Służymy fachową pomocą w wyborze odpowiedniej dla Państwa maszyny do szycia, która spełni Państwa oczekiwania.

Oferujemy maszyny do szycia renomowanych i cenionych producentów. Posiadamy ofertę maszyn do szycia zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych użytkowników. Oferujemy specjalistyczne urządzenia takie jak maszyny do szycia patchworku, maszyny do pikowania, maszyny wielofunkcyjne i proste maszyny do szycia dla dzieci.

Z pewnością każdy znajdzie odpowiednią maszynę do szycia dla siebie.

 
Profesjonalne maszyny do szycia  

Zapewniamy również szeroki wybór maszyn do "profesjonalnego" szycia. Są to elektroniczne, komputerowe maszyny do szycia posiadające szereg ułatwiających pracę funkcji oraz mnóstwo możliwości i zaawansowanych funkcji.

Profesjonalna maszyna do szycia to urządzenie o wzmocnionej konstrukcji dostosowane do wielogodzinnej pracy. Odpowiednia konstrukcja pozwala na używanie maszyny do szycia w zakładach krawieckich, punktach usługowych, szwalniach, szkołach odzieżowych itp.

Posiadamy profesjonalne wielofunkcyjne maszyny do szycia dla każdego i na każdą kieszeń.

 

 

Owerloki, renderki, podszywarki, kapówki   http://szycie.info.pl/pic/wizytowki/produkty/photo/4.jpg

Oprócz maszyn do szycia oferujemy w sprzedaży wiele rodzajów owerloków, renderek i podszywarek przeznaczony do użytku domowo-hobbystycznego.

Nasze owerloki pozwalają na szeroki wachlarz zastosowań. W ofercie posiadamy zarówno owerlocki 4-nitkowe jak i 5-nitkowe. W sprzedaży posiadamy także coverloki czyli urządzenia łączące w sobie owerlok z renderką (maszyną szyjącą ściegiem drabinkowym).

Szeroki wybór maszyn do szycia typu owerlok czy renderka lub coverlock, gwarantuje, że każdy znajdzie odpowiedni overlock dla siebie i będzie on dostosowany do indywidualnych potrzeb szyjącego.

 

 

Przemysłowe maszyny do szycia,
zestawy do prasowania
  http://szycie.info.pl/pic/wizytowki/produkty/photo/5.jpg

Posiadamy w sprzedaży wszelkiego rodzaju przemysłowe maszyny do szycia do wyposażenia szwalni i zakładów krawieckich. W ofercie mamy kilkanaście typów urządzeń takich jak: stębnówka, owerlok przemysłowy, renderka, guzikarka, dziurkarka, ryglówka. Posiadamy urządzenia znanych producentów(m.in. JUKI, Siruba, JACK) w kilku konfiguracjach. Posiadamy także akcesoria i dodatki do maszyn przemysłowych. W ofercie także zestawy do prasowania i stoły prasowalnicze włoskiej firmy COMEL

Zawsze służymy fachowym doradztwem w wyborze maszyny do szycia odpowiedniej dla Państwa potrzeb. Posiadamy duże doświadczenie w kompleksowym wyposażeniu oraz uruchamianiu szwalni. Możemy skonfigurować maszynę idealnie odpowiadającą Państwa wymaganiom.

Ponieważ nasz sklep ma ograniczoną powierzchnię dlatego też nie wszystkie przemysłowe maszyny do szycia są dostępne do testowania w naszym sklepie.

Część modeli przemysłowych maszyn do szycia składana jest pod konkretne zamówienie i wysyłana do klienta na palecie. Dlatego też nie ma możliwości obejrzenia ich w sklepie w gotowej formie.

W naszej ofercie posiadamy w pełnym zakresie ofertę maszyn firm JUKI, JACK i SIRUBA. Są to maszyny szwalnicze takie jak stębnówki przemysłowe, owerloki przemysłowe, renderki (kapówki), maszyny do ciężkiego szycia, podszywarki, maszyny tapicerskie.

 

 

Akcesoria oraz dodatki do haftu i szycia   http://szycie.info.pl/pic/wizytowki/produkty/photo/6.jpg

W sprzedaży posiadamy wszelkiego rodzaju akcesoria niezbędne do pracy lub znacznie ją ułatwiające. W sklepie znajdują się np. stopki do maszyn i owerloków, walizki, torby na maszyny, nożyczki Fiskars i Premax, noże i maty Olfa, igły do maszyn i owerloków Organ, manekiny krawieckie. W sprzedaży dostępne są również akcesoria do haftu takie jak: flizeliny, termofolie, hydrofolie, kleje, nici, tamborki.

Flizeliny hafciarskie i hydrofolie do haftu komputerowego oferowane w naszym sklepie to produkty najwyższej jakości dedykowane do haftu komputerowego. Mogą  być używane ze wszystkimi hafciarkami komputerowymi dostępnymi na rynku.

 

 

Naszym celem jest oferowanie Klientom TYLKO MARKOWYCH produktów najwyższej jakości. Gwarantujemy doradztwo, szkolenie i profesjonalną obsługę przy sprzedaży oraz serwisie gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Prowadzimy sprzedaż maszyn i akcesoriów takich firm jak:

http://szycie.info.pl/pic/wizytowki/produkty/jack_logo.jpg http://szycie.info.pl/pic/wizytowki/produkty/siruba_logo.jpg
http://szycie.info.pl/pic/wizytowki/produkty/premax_logo.jpg

UWAGA

Kliknij i przejdź do sklepu


Polub nas na facebooku i bądź na bieżąco z promocjami !

 
x